Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Marki
więcej... mniej
Cena
65 885
Rozmiar
więcej... mniej

Luksusowe akcesoria dziewczęce są tak zwaną wisienką na torcie każdej stylizacji

Ekskluzywne dodatki do kolekcji markowych ubrań dziecięcych potrafią czynić cuda. Wybór odpowiednich akcesoriów zdeterminowany jest charakterem stylizacji, porą roku i wiekiem dziecka. Eleganckie ubrania dla dzieci wymagają innych dodatków niż strój codzienny. Zawsz...

Luksusowe akcesoria dziewczęce są tak zwaną wisienką na torcie każdej stylizacji

Ekskluzywne dodatki do kolekcji markowych ubrań dziecięcych potrafią czynić cuda. Wybór odpowiednich akcesoriów zdeterminowany jest charakterem stylizacji, porą roku i wiekiem dziecka. Eleganckie ubrania dla dzieci wymagają innych dodatków niż strój codzienny. Zawsze jednak warto zwracać uwagę na jakość akcesoriów.

Czapki i kapelusze dla dzieci należą do tej grupy akcesoriów, które obowiązkowo muszą znaleźć się w szafie każdego malucha. Zimą chronią przed chłodem, deszczem i wiatrem, latem przed słońcem. Największą popularnością wśród czapek zimowych cieszą się modele wykonane z dzianiny, często ozdobione futrzanym pomponem i mankietem z logo marki. Latem ulubionym nakryciem głowy starszych dziewczynek są bejsbolówki, które już dawno przestały kojarzyć się wyłącznie z modą chłopięcą. Małym dziewczynkom latem rodzice chętnie kupują miękkie, tekstylne kapelusze niemowlęce. Dzięki naturalnym materiałom, z których są wykonane główka niemowlęcia się nie poci, a rondo chroni twarz przed słońcem.

Opaski są jedną z bardziej atrakcyjnych ozdób głów dziewczęcych. Pełnią one nie tylko funkcję dekoracyjną. Dzięki opaskom włosy dziecka nie osypują się na twarz. Modele opasek można podzielić na dwie grupy: miękkie, tekstylne w formie szerokiej, elastycznej taśmy oraz sztywne, otwarte półokręgi. W grupie akcesoriów niemowlęcych w zasadzie spotykamy się tylko z opaskami tekstylnymi, głównie pin-up. Rodzice często kupują je już noworodkom, aby zaznaczyć płeć maluszka. Dla starszych dziewczynek domy mody przygotowują ofertę bardziej różnorodną, poczynając od prostych, klasycznych fasonów, a kończąc na wyszukanych formach, zdobionych cyrkoniami, kryształami, piórami, futrem, woalką.

More
na stronę
Wyświetlono 1 - 9 z 118 produktów