Marynarka dla dziewczynki

Marynarki są podstawą stroju galowego w renomowanych szkołach. Klasyczne modele marynarek granatowe, szare lub czarne to element kolekcji "Back to school". Obecnie dla wygody często marynarka szkolna uszyta jest z elastycznych dzianin i nie posiada podszewki. To zdecydowanie podnosi komfort noszenia takiego ubrania. Des...

Marynarka dla dziewczynki

Marynarki są podstawą stroju galowego w renomowanych szkołach. Klasyczne modele marynarek granatowe, szare lub czarne to element kolekcji "Back to school". Obecnie dla wygody często marynarka szkolna uszyta jest z elastycznych dzianin i nie posiada podszewki. To zdecydowanie podnosi komfort noszenia takiego ubrania. Designerzy marek premium najczęściej w ramach propozycji szkolnych z marynarkami zestawiają klasyczne spódnice rozkloszowane i plisowane, princeski, czasem szorty z dłuższymi nogawkami i obowiązkowo białą bluzkę.

Elegancki żakiet dziewczęcy

Poza modelami szkolnymi marynarki pojawiają się również w ramach propozycji Chic, które przeznaczone są na bardziej oficjalne okazje. Kolorystyka modeli wizytowych jest urozmaicona. Również fasony i dobór materiałów w tym przypadku jest bardziej oryginalny. Nie które żakiety dziewczęce chic to eleganckie stroje wieczorowe. Z żakietami tymi pięknie prezentują się efektowne sukienki.

More
Wyświetlono 1 - 3 z 3 produktów