Lista produktów wg producenta CHERIE

Ekskluzywne, tradycyjne obuwie dla dzieci

Obuwie dziecięce Cherie jest synonimem najwyższej jakości i wieloletniej tradycji włoskiej manufaktury. Marka słynie przede wszystkim z klasycznych butów dla dzieci wykonanych z najwyższej jakości naturalnych skór:

  • eleganckich pantofli chłopięcych i wygodnych mokasynów
  • balerinek, lakierków i pantofelków dla dziewczynek
  • botków i kozaczków dla dzieci.

Najwyższa jakość włoskiego rzemiosła

Projektanci Cherie zwracają szczególna uwagę na potrzebę zapewnienia dziecku komfortu i wygody oraz wspierania prawidłowego rozwoju stóp malucha. W fabryce do produkcji obuwia używa się wyłącznie najlepszej jakości skór naturalnych, które doskonale dopasowują się do stóp i zapewniają właściwą cyrkulacje powietrza. Konstrukcja buta wzmocniona jest w odpowiednich miejscach a anatomiczna wkładka gwarantuje właściwe podparcie łuku stopy.

Buty dla dzieci Cherie -  „Made in Italy”

Marka Cherie powstała połowie XX wieku w centrum regionu Le Marche we Włoszech, słynącego na całym świecie z najwyższej klasy rzemieślniczego obuwia. Bracia Giustozzi stworzyli manufakturę wytwarzającą ręcznie robione buty dla dzieci, łącząc doskonałą jakość i klasyczny włoski styl.

Cherie nigdy nie poszło na kompromis w kwestii jakości. W przeciwieństwie do wielu firm obuwniczych, które w poszukiwaniu sposobów redukcji kosztów zleciły produkcję w krajach azjatyckich, rzemieślnicy Cherie nadal kontynuują produkcję obuwia dla dzieci na terenie Włoch, z zachowaniem tradycji i dotychczasowej jakości.

Na przestrzeni lat kunszt Cherie doceniło wiele luksusowych marek takich jak: Armani, Baldinini i Balley, Philipp Plein, Santoni zlecając produkcję obuwia w fabryce Cherie.

Więcej
Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktu
Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktu