Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
87 580
Rozmiar
więcej... mniej
Lista produktów wg producenta PAUL SMITH JUNIOR

Paul Smith Junior - klasyczne ubrania chłopięce z niespodzianką

Odzież chłopięca Paula Smitha w ofercie naszego sklepu internetowego pojawiła się stosunkowo niedawno. Zdążyła jednak już zyskać grono wiernych klientów. Dziecięce ubrania produkowane są w ramach trzech linii:

  • Junior - ubrania dla dzieci i nastolatków - od 2 do 16 lat - dresy, bluzy, spodnie, koszulki, kurtki i swetry,
  • Baby - ubranka niemowlęce od 0 do 3 lat, uzupełnione o ładnie zapakowane zestawy prezentowe,
  • Ceremony - odzież elegancka - garnitury dla chłopców, klasyczne koszule od 3 miesięcy do 16 lat.

Konfekcja ma zdecydowanie brytyjski charakter. To klasyka z nutą nowoczesności. Maluchom podobają się nieoczekiwane detale: kolorowe dziurki, obszycia kieszeni, podszewki drukowane w zabawne motywy, grafiki pozornie wyskakujące spod kołnierza lub z kieszeni. Charakterystycznym elementem kolekcji są koszulki i bluzy chłopięce Paul Smith Junior - "surprise", w których za suwakiem ukryte są dodatkowe detale oraz nadruki obrazów widzianych z przodu i z tyłu. Spodnie, dresy i szorty najczęściej jednobarwne zwykle ozdobione są tylko niewielkim znaczkiem kolorowej zebry. Część kolekcji stanowią modele Mini me, które są również produkowane dla mężczyzn. Są to koszulki, bluzy i swetry w wersji basic oraz z postacią dinozaura.

Chłopięca odzież Paula Smitha w stylu brytyjskim


Kolekcje Paula Smitha zdobią powtarzające się motywy:  • zebra

  • rower

  • dino,

  • kolorowe paski

  • królik.


Pojawiają się zarówno w formie małych i dużych nadruków jak i aplikacji czy lampasów. Printy Smitha często zdobią zarówno przód jak i tył, zwłaszcza bluz i koszulek. Wówczas przód ozdobiony jest obrazem jaki widzielibyśmy stojąc przed obiektem, a plecy obrazem tego samego obiektu oglądanego z tyłu. Daje to bardzo interesujący efekt.


Inną cecha kolekcji są niespodzianki ukryte w odzieży za suwakami i rzepami. Takie bluzy i koszulki mają nawet swoją nazwę "Surprise". Szczególnie mali chłopcy są zachwyceni takimi detalami.


Wśród propozycji Paula Smitha nie brakuje ubrań chłopięcych z delikatnymi detalami odblaskowymi. Są to lampasy w spodniach, obszycia kieszeni czy aplikacje na bluzach i kurtkach. Na pierwszy rzut oka te modele nie różnią się od pozostałych. Warto jednak zwrócić na nie uwagę, zwłaszcza jeśli dziecko porusza się po zmroku w miejscach słabo oświetlonych. Elementy odblaskowe zapewniają lepszą widoczność dziecka, przez co zwiększają jego bezpieczeństwo.

Więcej
na stronę
Wyświetlono 1 - 9 z 20 produktów
Wyświetlono 1 - 9 z 20 produktów