Filtruj według

Marki
więcej... mniej
Cena
45 79
Rozmiar
więcej... mniej

Skarpety chłopięce

Pragnąc przedstawić kompletną ofertę nie mogliśmy zapomnieć o skarpetach - nieodzownym elemencie garderoby chłopca. Rodzice mogą wybierać wśród wielu modeli i wzorów skarpet, kierując się poczuciem estetyki oraz rodzajem stroju do którego będą one noszone. Do użytku codziennego polecamy różnokolorowe modele Hugo Bossa, zarówno...

Skarpety chłopięce

Pragnąc przedstawić kompletną ofertę nie mogliśmy zapomnieć o skarpetach - nieodzownym elemencie garderoby chłopca. Rodzice mogą wybierać wśród wielu modeli i wzorów skarpet, kierując się poczuciem estetyki oraz rodzajem stroju do którego będą one noszone. Do użytku codziennego polecamy różnokolorowe modele Hugo Bossa, zarówno krótsze jak i dłuższe. Zazwyczaj są one sprzedawane po dwie różniące się między sobą pary. Na bardziej oficjalne okazje takie jak wesela czy komunie proponujemy skarpety garniturowe - długie, jednokolorowe, które nawet w czasie aktywności dziecka nie odsłaniają gołej skóry nóg malucha. Najczęściej są one czarne, granatowe lub grafitowe. Doskonałą jakością odznaczają się produkty marki La Perla.

Przed zakupem dokładnie przyjrzyj się skarpetom dla dziecka. Sprawdź skład surowcowy i jeśli to możliwe dotknij dzianiny i sprawdź czy jest ona miękka i sprężysta Ze skarpetami dobrej jakości nie będzie problemu w praniu. Podczas noszenia stopy dziecka pozostaną suche.

Skarpetki niemowlęce dla chłopca

Nasz sklep internetowy sprzedaje również, cieszące się duża popularnością, maleńkie skarpety niemowlęce Hugo Boss. Najczęściej występują one w formie zestawu zawierającego dwie różniące się pary, utrzymane w tej samej tonacji kolorystycznej. Wzornictwo ich współgra z resztą kolekcji, tak aby pasowały do ekskluzywnych ubranek. Nowością są zestawy 5 par skarpetek niemowlęcych pięknie zapakowanych w firmowe pudełka, dzięki czemu świetnie sprawdzą się jako upominek dla malucha.

More
na stronę
Wyświetlono 1 - 9 z 12 produktów