Czapka zimowa dla dziewczynki

Czapka zimowa dla dziewczynki

Jaką czapkę zimową dla dziewczynki wybrać?

W naszym klimacie w okresie zimowym nakrycie głowy jest obowiązkowym elementem stroju dziecka. Niskie temperatury, wiatr i opady pojawiają sięjuż z nadejściem września. Utrata ciepła przez odsłoniętą głowę następuje stosunkowo szybko, ponieważ

Szara czapka dziewczęca monnalisa, z dzianiny, z mankietem zdobionym perełkami, aplikacją i futrzanym pomponem z jenota.

Jak gruba powinna być czapka zimowa dla dziewczynki?

Zimowe nakrycie głowy powinno właściwie chronić głowę dziecka przed chłodem, wiatrem i opadami, ale jednocześnie nie powodować pocenia się malucha. Zarówno zbyt gruba jak i zbyt cienka czapka zaburza komfort termiczny dziecka. Należy dobierać ją stosownie do warunków pogodowych. Na duże mrozy odpowiednie będą czapki dwuwarstwowe i modele odszyte polarem lub inną ciepłą podszewką. W obecnym sezonie modne są również oryginalne modele czapek i kapeluszy futrzanych. W cieplejsze jesienne dni sprawdza się egzemplarze jednowarstwowe.

Czapka zimowa dla dziewczynki Monnalisa, dzianinowa, kremowa, z mankietem, pomponem z jenota, zdobiona aplikacja i perełkami.

Jakie rozmiary czapek dziewczęcych odpowiada określonemu wiekowi?

Aby czapka zimowa była wygodna bardzo ważny jest wybór odpowiedniego rozmiaru. Za mała będzie zsuwać się z głowy, zbyt duża opadać na oczy. Zakres rozmiarów dla dzieci jest ogromny. Czapki niemowlęce są produkowane zazwyczaj w ramach linii Layet, Newborn lub Baby, które to linie obejmują produkty przeznaczone dla dzieci od 1 miesiąca do 3 lat. W ramach tych linii najczęściej dostępne są rozmiary czapek w zakresie od 42 do 52. Z czapkami zimowymi dla starszych dziewczynek i nastolatek powiązane są kolekcje Junior przeznaczone dal dzieci od 2 do 16 lat, w ramach których znajdziemy nakrycia głowy w rozmiarach od 52 do 58. Kupując czapkę dla dziecka warto wiedzieć jaki rozmiar będzie odpowiedni. Zdarzają się małe dzieci ze stosunkowo dużymi głowami i starsze z dość małymi. Ponadto dziewczynki niekiedy posiadają bardzo bujne włosy, które również wymagają dodatkowej przestrzeni w czapce.

Czapka zimowa dla dziewczynki, ekskluzywna, z szarej dzianiny z pomponem z jenota i mankietem zdobionym perełkami.

Jaki fason zimowej czapki dla dziewczynki wybrać?

Wybór fasonu warto pozostawić dziecku, zwłaszcza starszemu. Czapkę, która podoba się, dziewczynka będzie nosiła chętnie. Należy dopilnować jedynie, aby nakrycie głowy posiadało odpowiednie parametry. Dla małych dzieci rodzice chętnie wybierają czapki z nausznikami i wiązaniem. Takie modele doskonale zabezpieczają uszy i mocno trzymają się na głowie malucha.

Czapka zimowa dla dziewczynki - różowy kapelusz z futra, ekskluzywny.

Czy warto kupić zestaw z czapką dziewczęcą?

Niekiedy projektanci oferują gotowe zestawy składające się z czapek z kominem, szalikiem i rękawiczkami. Tym sposobem łatwo i szybko skompletujemy garderobę malucha, bez konieczności zastanawiania się czy elementy do siebie pasują.

Czapka zimowa dla dziewczynki - czerwona, z pomponem z dżetami, modna, ciepła, doskonałej jakości.

Jakie modele czapek są modne w tym sezonie?

Wybór zimowych czapek dla dziewczynki jest ogromny, Tradycjonalistki wybiorą modele klasyczne z dzianiny, proste, przylegające do głowy lub z pomponem. Proste czapki z mankietem ma w swojej ofercie Karl Lagerfeld i Michael Kors. Minimalistyczne wzornictwo Karla urozmaicają jedynie aplikacje z charakterystycznymi dla marki postaciami kota i projektanta lub z nazwą marki, produkty Korsa zdobią dziane złotą przędzą napisy. Piękną dziewczęcą czapkę z pomponem proponuje Monnalisa i Kenzo. Model z pomponem z naturalnego futra włoskiej marki Monnalisa to absolutny bestseller tego sezonu. Model występuje w szarym i kremowym kolorze i ozdobiony jest naszytymi na mankiet perełkami.

Czapki zimowe dla dziewczynki - Monnalisa, bestsellery, modne, ciepłe, z pomponami z futra.