Kostium kąpielowy dla dziewczynki

Kostium kąpielowy dla dziewczynki

Lato to okres dużego zainteresowania kostiumami kąpielowymi dla dzieci. Większość z nas najchętniej spędza urlop nad wodą. Popularne kierunki wyjazdów wakacyjnych, zwłaszcza jeśli są to wakacje z dziećmi to ciepłe kraje z atrakcyjną linią brzegową. Kierunki te gwarantują piękną pogodę i cudowne plaże.

Oprócz kremu z wysokim filtrem, nakrycia głowy i okularów przeciwsłonecznych nieodzownym elementem walizki malucha jest kostium kąpielowy. Z reguły zabieramy co najmniej dwa egzemplarze, tak żeby dziecko podczas dnia mogło zmienić kostium mokry na suchy. Kostiumy kąpielowe uszyte są z szybkoschnących materiałów i dość szybko wysychają, ale rodzice chcą jednak mieć możliwość przebrania malucha w suche ubranie.

Modne kostiumy kąpielowe dla dziewczynki – najnowsze propozycje

Na nadchodzący sezon proponujemy duży wybór kostiumów kąpielowych dla dziewczynki włoskiej marki Monnalisa. W kostiumach Monnalisa zakochane są zwłaszcza młodsze dziewczynki. Fantazyjne modele wykonane są z kolorowych dzianin, drukowanych w motywy charakterystyczne dla danego sezonu. W najnowszej kolekcji zachwycają zwłaszcza dwa printy: marynistyczny i owocowy.

Marynistyczny kostium dla dziewczynki

Wzór marynistyczny utrzymany jest w biało-niebieskiej kolorystyce. Doskonałej jakości dzianinę pokrywa nadruk przedstawiający muszle, rybki i rozgwiazdy. Z materiału przygotowano dwie propozycje:

  • uroczy dwuczęściowy model z majteczkami i topem, które ozdobione są falbanką; majteczki mają klasyczny fason, a górna część kostiumu to szeroki pas materiału z cienkimi ramiączkami
  • jednoczęściowy kostium dziewczęcy z falbaną naszytą wzdłuż ramiączek i dekoltu.

Z marynistycznym kostiumem dla dziewczynki designerzy marki zestawiają niebieskie okulary przeciwsłoneczne z soczewkami chroniącymi przed szkodliwym promieniowaniem UV, czapkę z daszkiem uszytą z materiału zdobionego tym samym motywem i sandały. Na zamówienie klienta sprowadzamy również pasujące stroje plażowe, tuniki, pareo, szorty i topy, kimona.

Kostiumy kąpielowe dla dziewczynki w marynistyczny, niebieski nadruk

Wzór owocowy - model jednoczęściowy i bikini

Wzór owocowy w tym sezonie utrzymany jest w czerwonym kolorze. Białe tło dzianiny pokryte jest obrazami truskawek. W nadruku dominuje kolor czerwony z dodatkiem akcentów zielonych. Zarówno jednoczęściowy jak i dwuczęściowy model kostiumu kąpielowego w truskawki jest asymetryczny.

  • górna część kostiumu dwuczęściowego to top z jednym ramiączkiem ozdobionym falbaną
  • efektowny model jednoczęściowy odsłania połowę ciała, ponieważ góra i dół połączone są tylko wzdłuż jednego boku tworząc oryginalną formę.

Kostiumy kąpielowe dla dziewczynki w truskawki, czerwony, owocowy nadruk

Jaki model wybrać

Przy wyborze kostiumu kąpielowego kierujmy się gustem dziecka i własnym poczuciem estetyki. W tym sezonie wiele marek proponuje niebanalne fasony z oryginalnymi detalami i asymetrią.

Poza względami estetycznymi zwróćmy uwagę na aspekt praktyczny i preferencje dziecka. Nieśmiałe dziewczynki często wolą kostiumy jednoczęściowe, małe fashionistki wybiorą efektowne bikini. Więcej informacji na temat doboru kostiumu znajdziesz w naszym artykule "Ekskluzywne stroje kąpielowe dla dziewczynek".

W kostiumie kąpielowym dziecko musi czuć się komfortowo. Zbyt mały obciera skórę i wrzyna się w ciało. Za duży zsuwa się i wygląda nieestetycznie. Mokra dzianina z reguły staje się nieco luźniejsza, dlatego nie warto wybierać zbyt dużych rozmiarów.